O nas

Firma została utworzona przez praktyków biznesu, którzy  mają szerokie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jak i pocztowej. A dotychczasowe doświadczenia na co dzień wykorzystują w realizowanych z sukcesem projektach.

W pracy konsultingowej firma kieruje się integracją procesów biznesowych, optymalizacją oraz praktycznym wdrożeniem zmian, które mają klientom przynieść konkretne budżetowe efekty w postaci przychodów, czy też obniżonych kosztów.

Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu zarządzania projektami, procesami i IT nasi klienci otrzymują rozwiązania wspierające ich biznes. Nie boimy się wyzwań i projektów zakładających nasze wynagrodzenie bazujące na efekcie naszych prac, dlatego też jesteśmy skupieni na celu, który stawia nam nasz klient.

Wiedząc, że domena biznesowa w jakiej pracujemy jest bezpośrednio związana z ludźmi, toteż  naszymi konsultantami są osoby o praktycznym doświadczeniu biznesowym i posiadające wiedzę z zakresu optymalizacji procesów jak również strategicznego zarządzania.

Wśród członków naszego zespołu są między innymi:

  • Konsultanci biznesowi
  • Analitycy
  • Szefowie projektów
  • Konsultanci techniczni

 emblematy_unijne

O nas

< Home